Choose a color:


+90 462 871 27 27
TürkçeEnglishРусский

We Are Social Media}

Campaign Spotlight Title
When you close the campaign we have made to our customers we offer this title.
SEE ALL

Exterior Paint

Exterior Paint

Konutların iç mekanları için boya tercihinin önemi kadar bina dış cephe boya seçimi de hem estetik, hem de dayanıklılık açısından önemlidir. Dış cephe boyası seçiminde öncelikle dikkat edilmesi gereken husus uygulama yapılacak binanın içinde bulunduğu iklim koşulları ve uygulama yapılacak yüzeyin özellikleridir. Aşırı yağış alan iklim koşullarında nem ve suya dayanıklı boyalar tercih edilmelidir. Bu tür iklimler için tavsiye edilen boya çeşidi silikonlu dış cephe boyalarıdır. Az yağış ve yoğun güneş ışığı alan bölgelerde nem dayanıklılığından önce güneş ışınımlarına dayanıklı ve açık renkli boyalar tercih edilmelidir. Düzgün ince sıva yapılmamış yüzeylerde de düz boyalar yerine grenli boyaların seçilmesi alt yüzey hatalarını kapatılmasında önemli bir rol oynamaktadır. İç ve dış cephelerde, boya veya sıva uygulamasına geçmeden önce seçilen boya / sıva rengine yakın tonda bir astar kullanılması örtücülüğe katkı sağlarken işçilikten de tasarruf sağlamaktadır.
Paint consists of four main substance.
1 Pigments
2 Chemical Additives
3. Binders
4. Solvents

EXTERIOR PAINT TYPES

Acrylic Exterior Paint

Acrylic copolymer resin based, last layer exterior paint. With high alkali resistance, sunlight, rainfall, humidity and the salty sea dayanıklıdır.kolay extremely moisture-driven, providing good coverage, protective and decorative paint.

Silicone Exterior Paint

Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, silikonlu dış cephe boyasıdır. Yüksek su itici özelliğiyle yüzeyin su geçirmesine izin vermez. Yüksek alkali direnci ile rutubete, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini ve renk değiştirmesini önleyerek uzun süreli kullanıma olanak verir. İçeriğindeki silikon sayesinde yüzeye nefes alma imkanı vererek biriken nemin iç ve dış cephelere zarar vermesini engeller.

Grainy Exterior Paints

Water-based, acrylic copolymer binder, silicone is applied with a thin patterned roll, roll with the pattern, grainy matte exterior paint. Their self-cleaning feature allows the flow of rain to penetrate the surface and the surface to remove dust. Accumulated by giving breath to the surface prevents moisture from damaging the internal and external fronts.

Elastic Exterior Wall Coatings

Acrylic elastic exterior paint, breathe the surface is resistant to external influences and cracks.

19 December 2016
2.079 Viewed times

GUEST REVIEWS

No comments yet. Be the first to comment! You can use the form below.

Write a Review